پیمانکار بیمارستان هشترود باید مجازات شود

فرماندار:
پیمانکار بیمارستان هشترود باید مجازات شود

فرماندار هشترود از نبود امکانات اولیه و اساسی در تنها بیمارستان شهر انتقاد کرد.
علیرضا توری در بازدید از بیمارستان امام حسین(ع) هشترود افزود : وجود شکاف های موجود در دیوارها و سقف بیمارستان نگران کننده است و شاید این بیمارستان در برابر زلزله های بالای پنج ریشتر مقاوم نباشد.
وی خواستار مجازات پیمانکار این بیمارستان شد و گفت: جای سوال است که چرا این بیمارستان را در سال های گذشته تحویل گرفته اند و به جزئیات نپرداخته اند.
توری اضافه کرد: سال گذشته دوباره به هزینه گزاف قسمت‌هایی از این بیمارستان استحکام سازی شده، اما باز بیش از پنج میلیارد تومان هزینه برای بازسازی آن نیاز است.
فرماندار هشترود گفت: متاسفانه تجهیزات و امکانات آزمایشگاه این بیمارستان قدمت ۴۰ ساله دارد و در اکثر مواقع یا آزمایش در آن وجود ندارد یا آزمایش صورت گرفته صحت ندارد.
وی با اشاره به اینکه دستگاه سونوگرافی بیمارستان هم مستهلک و قدیمی است و باعث سردر گمی بیماران می شود، خواستار خرید و دستگاه سونوگرافی جدید و به روز در این مرکز درمانی شد.
وی گفت: هشترود جزو معدود شهرستان های است که دستگاه لاپاراسکوپی در آن وجود دارد، اما به علت نبود لوازم جانبی اکنون بلااستفاده و راکد مانده است.
توری کمبود آمبولانس را از دیگر مشکلات این بیمارستان عنوان کرد و افزود : آمبولانس های این بیمارستان فرسوده و تصادفی هستند و بیماران در ارجاع به سایر شهرستانها اذیت می شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.