نجات کودک ربوده شده از چاه پس از ۶ روز

کودک ربوده شده پس از ۶روز از چاه ۴۰متری در کرمان با تلاش پلیس رها و آدم ربا دستگیر شد.

نجات کودک ربوده شده از چاه پس از ۶ روز
کودک ربوده شده پس از ۶روز از چاه ۴۰متری در کرمان با تلاش پلیس رها و آدم ربا دستگیر شد.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز کرمان گفت: پسربچه ۶ ساله ربوده شده در یکی از خیابانهای شهر کرمان، با دستگیری آدم ربای ۳۵ساله، بلافاصله پس از مشخص شدن محل حضور کودک و با در نظر گرفتن فرضیه فوت وی، بازپرس ویژه قتل، رییس پلیس و کارآگاهان پلیس آگاهی، عوامل پزشکی قانونی، اورژانس، آتش نشانی و … با راهنمایی متهم در محل چاه حضور یافتند و خوشبختانه این کودک پس از شش روز بدون غذا و آب، زنده از چاه ۴۰متری بیرون کشیده شد.
دادخدا سالاری افزود: خوشبختانه این کودک هیچگونه شکستگی نداشته و برای مداوا و بهبود به بیمارستان منتقل و حال عمومی وی مساعد گزارش شده است.
به گفته وی، بر اساس بررسی های تخصصی قضایی و انتظامی، متهم ۳۵ساله و غیربومی است و (۲۸بهمن) با فریب کودک شش ساله (کودک کار) به بهانه خرید دوچرخه برای وی و به انگیزه سرقت، او را به بیابان کشانده و به درون چاهی پرتاب کرده است.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت:در ابتدا هویت فرد رباینده مشخص نبود اما با اقدامات شبانه روزی بازپرس ویژه قتل و عوامل و کارآگاهان پلیس آگاهی و با استفاده از روشهای تخصصی، هویت رباینده مشخص و محل اختفای وی در یکی از شهرستانهای شمالی استان شناسایی و در اقدامی ضربتی متهم دستگیر شد.
وی یادآور شد: متهم در ابتدا حاضر به اقرار و نشان دادن محل اختفای کودک نشد که نهایتا با بازجویی های فنی اعتراف کرد که با توجه به اینکه احتمال لو رفتن وی وجود داشته به قصد قتل، کودک را به درون چاهی هل داده است تا آثار جنایت خود را از بین ببرد.


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.