استاندار آذربایجان شرقی: بخش دولتی استان تمام‌قد در کنار بخش خصوصی است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: بخش دولتی استان تمام‌قد در کنار بخش خصوصی است تا این استان نگین درخشان حوزه تولید، سرمایه‌گذاری و رشد اقتصادی در کشور باشد.
عابدین خرّم در جلسه فوق‌العاده شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی آذربایجان شرقی اظهار داشت: تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران افسران جنگ اقتصادی هستند که در این شرایط سخت، چرخ‌های تولید و اقتصاد کشور را به حرکت درمی‌آورند.

وی افزود: از زمانی که مسئولیت استانداری آذربایجان شرقی را پذیرفتم شاهد یک بخش خصوصی فعال و جدی در این خطه بودم که سرمایه‌های خود را برای اعتلای کشور پای کار آورده‌اند.

خرّم اذعان داشت: بخش دولتی استان بدون هیچ‌گونه بهانه‌تراشی و سنگ‌اندازی، مسیر تولید و سرمایه‌گذاری را تسهیل می‌کند تا آذربایجان شرقی، نگین درخشان حوزه تولید و اقتصاد کشور باشد.

استاندار آذربایجان شرقی در عین حال خاطرنشان کرد: با همه این اوصاف وضع موجود را راضی‌کننده و مورد انتظار نمی‌بینیم؛ بر همین اساس نقشه راهی را برای استان تهیه کردیم که اهداف و وضعیت مطلوب را نشان می‌دهد و همه برای رسیدن به این وضع مطلوب تلاش می‌کنیم.

وی با اشاره به اهدافی که دولت سیزدهم ترسیم کرده و لزوم دستیابی به رشد اقتصادی بالای هفت درصد در استان، ابراز داشت: باید دیپلماسی مرزی استان را فعال کرده و در عرصه صنایع پیشرفته ورود جدی‌تری داشته باشیم.

خرّم یادآور شد: در مجموع تمام تلاش ما این است که با راهنمایی‌های تیم اقتصادی دولت، متناسب با اهداف تعریف شده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های اتاق بازرگانی و بخش خصوصی برای رسیدن به رشد اقتصادی بهره‌مند شویم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.