افزایش ۴۳ درصدی مصدومان حوادث چهارشنبه سوری در استان

افزایش ۴۳ درصدی مصدومان حوادث چهارشنبه سوری در استان

سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت: بر اساس آمارها از ساعت هشت صبح روز گذشته، سه شنبه ۲۴ اسفند ماه، مجموع مصدومان مواد محترقه در استان به ۲۴۹ نفر رسید.
وحید شادی نیا اظهار کرد:۵۴ درصد مصدومان این حوادث، افراد زیر ۱۸ سال بوده و کمترین مصدوم، چهار ساله و مسن ترین مصدوم، ۷۴ سال داشته است.

وی افزود: از مجموع مصدومان شب گذشته، شش نفر در بیمارستان نیکوکاری،۱۱ نفر در بیمارستان سینا، ۱۰ نفر در بیمارستان شهدا، چهار نفر در بیمارستان علوی،سه نفر در بیمارستان کوه کمری مرند و شش نفر در مراغه بستری شدند.

شادی نیا گفت: ۱۸۳ نفر از مصدومان از تبریز، ۱۵ نفر از مراغه، هفت نفر از اهر، شش نفر از اسکو، شش نفر از سراب، شش نفر از مرند، پنج نفر از بناب، چهار نفر از هشترود، چهار نفر از هادیشهر، سه نف از عجب شیر، دو نفر از میانه، دو نفراز هریس، دو نفر از بستان آباد، دو نفر از آذرشهر، یک نفر از ورزقان و یک نفر از چاراویماق به ثبت رسیده‌اند.

وی با تاکید بر این‌که نیمی از آسیب دیدگان شب گذشته، رهگذران و تماشاچی‌ها هستند، افزود: ۳۸ نفر از مصدومان دچار خراشیدگی، ۱۱۸ نفر دجار مصدومیت از ناحیه چشم، ۸۰ نفر دچار سوختگی، هفت نفر قطع عضو و شش نفر دچار شکستگی شده‌اند.

وی افزود: خوشبختانه از میان مصدومان شب گذشته، مورد فوتی گزارش نشده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.