ترامپ: خبر بسیار مهمی را بزودی اعلام می‌کنم

دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا گفت «خبر بسیار مهمی» را در روز 15 نوامبر (24 آبان) از عمارتش در فلوریدا موسوم به عمارت مارالاگو اعلام خواهد کرد.

وی در پایان یک گردهمایی انتخاباتی در اوهایو اظهار کرد خبر بسیار مهمی را در روز 15 نوامبر از عمارت مارالاگو اعلام می کند اما در حال حاضر نباید توجهات از انتخابات میان دوره‌ای منحرف شود.

ترامپ در حالی این خبر را اعلام کرد که انتخابات میان دوره‌ای آمریکا امروز برگزار می شود و وی همچنین در نظر دارد بار دیگر در انتخابات ریاست جمهوری 2024 شرکت کند.

روز گذشته دو منبع آگاه اظهار کردند ترامپ با مشاورانش درباره اعلام شرکت در انتخابات ریاست جمهوری 2024 در کمپین انتخاباتی اوهایو گفتگو کرده بود اما ترامپ به طور رسمی این خبر را در این کمپین انتخاباتی اعلام نکرد. ترامپ همچنین جزئیات خبری را که قرار است در روز 15 نوامبر اعلام کند و یا حتی علت در نظر گرفتن این تاریخ را اعلام نکرده است.

پیش از این، وب سایت آکسیوس خبر داده بود که ترامپ قصد دارد در روز 14نوامبر احتمالا شرکت در انتخابات ریاست جمهوری 2024 را اعلام کند.

این در حالی است که ترامپ روز گذشته در آخرین گردهمایی خود در شهر میامی بار دیگر بر حضور دوباره خود در کاخ سفید تاکید و تصریح کرد حتما بار دیگر در انتخابات ریاست جمهوری شرکت خواهد کرد اما این بار هوشیار خواهد بود.

مشاوران ترامپ نیز اظهار کرده‌اند که انتشار اطلاعیه رسمی برای شرکت ترامپ در انتخابات 2024، ممکن است در ماه جاری میلادی صورت بگیرد.

وی همچنین در یک گردهمایی انتخاباتی دیگر در روز پنج شنبه گذشته در آیووا با قدرت تمام از شرکت مجدد خود در انتخابات ریاست جمهوری سخن گفته و اظهار کرده بود که آماده باشید! خیلی زود. این تمام چیزی است که به شما می گویم. آماده باشید. من بار دیگر این کار را خواهم کرد.

این در حالی است که انتخابات میان‌دوره‌ای آمریکا امروز 8 نوامبر (17 آبان) برگزار می شود؛ انتخاباتی که نظرسنجی‌ها احتمال پیروزی جمهوری‌خواهان در آن را به دلیل نارضایتی‌های رأی‌دهندگان از وضعیت اقتصادی محتمل می‌دانند.

گفتنی است که عمارت مارالاگو یکی از املاک ترامپ در فلوریدا است که طی چند ماه اخیر به دلیل یورش ماموران اف بی آی به این عمارت و کشف و ضبط دهها جعبه اسناد طبقه بندی شده محرمانه و حساس دولتی، کانون توجهات زیادی شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.