حضور معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در آسایشگاه کهریزک

همزمان با سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر انجام گرفت؛

حضور معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در آسایشگاه کهریزک

حسن بابایی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و هیأت همراه در سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، روز مادر و روز زن، با حضور در آسایشگاه معلولین و سالمندان کهریزک، این روز را به مادران و زنان مددجوی این مرکز تبریک گفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل، رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در این بازدید که معاونین و برخی از مدیران کل این سازمان و جمعی از اعضای کانون سردفتران و دفتریاران نیز وی را همراهی می کردند، در دیدار با مادران و زنان مددجوی این مرکز، با تقدیم گل و هدیه، روز میلاد ام ابیها حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن و مادر را به آنان تبریک گفت.

وی همچنین در گفت و گوی صمیمی با مددجویان و مسئولین بخش های مختلف این مجموعه، از نزدیک در جریان نیازمندی ها و نحوه ارائه خدمات در مرکز نگهداری، درمان و آموزش معلولین و سالمندان کهریزک در شهرستان ری قرار گرفت.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در پایان این بازدید ضمن اشاره به فعالیت دفاتر اسناد رسمی کشور در جلب کمک های مردمی با نصب صندوق های این مرکز در اکثر این دفاتر، از مسئولین کانون سردفتران و دفتریاران خواست تا با طراحی برنامه هایی، روند جذب کمک های مردمی و خیرین برای پیشبرد امور این آسایشگاه را تقویت نمایند.

گفتنی است دکتر بابایی و هیأت همراه در بدو ورود به این مجموعه، با حضور بر سر مزار مرحوم “محمدرضا حکیم‌زاده لاهیجی” و “اشرف قندهاری” از بنیانگذاران آسایشگاه کهریزک که این مرکز را با کمک خیرین تأسیس کردند، با قرائت فاتحه علو درجات را برای آنان از خداوند منان مسئلت و به جایگاه و آثار ماندگار آنان ادای احترام کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.